Nasza filozofia

Zdrowo i świeżo mimo życia w biegu

Wiemy, że w dzisiejszym świecie przygotowanie zdrowego i świeżego posiłku to nie lada wyzwanie. W codziennym pośpiechu trudno kontrolować jakość spożywanych dań i przekąsek, a radość z jedzenia przechodzi na drugi plan.

W Boola.pl chcemy pomagać Wam jeść zawsze zdrowo i świeżo mimo życia w ciągłym biegu. Nasze rzemieślnicze wypieki przygotowujemy na zamówienie i dostarczamy Wam pod drzwi, kiedy tego potrzebujecie. Skosztujcie naszych popisowych, wytrawnych tart, a przekonanie się, że w naszej kuchni nie ma miejsca na kompromisy. 

nasze specjały

Kategorie

Popisowe tarty na słono szefa kuchni Tomasza Nowaka przygotowywane według tradycyjnych, krakowskich receptur z najlepszych składników od lokalnych dostawców.

Firma prowadzona z wielką pasją

DZIELIMY SIĘ RADOŚCIĄ JEDZENIA

Nasz szef kuchni, Tomasz Nowak, zbierał doświadczenie w najlepszych polskich restauracjach. Odbył także podróż do Londynu, gdzie uczył się kuchni całego świata. Po latach wrócił do rodzinnych Swoszowic w Krakowie, by dzielić się swoją pasją do jedzenia oraz najlepszej jakości składników.

POPULARNE PRODUKTY

Zamów teraz

wypieki na każdą okazję

zaufaj boola.pl

Boola.pl to nie tylko wytrawne tarty i wyjątkowe wypieki. To każde obsługa wydarzeń i eventów. Napisz do nas, by poznać naszą ofertę cateringu na przyjęcia okolicznościowe oraz okazje firmowe. Chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiednią opcję, a następnie dostarczymy wypieki we wskazane miejsce i zajmiemy się obsługą od A do Z.

Nasze produkty to idealny sposób na prezent

Unikalne receptury

Wyborne wypieki wychodzące spod ręki Tomasza Nowaka i jego zespołu tworzone są z naturalnych produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i nie zawierają sztucznych barwników, aromatów ani ulepszaczy.

Nasza idea

Ideą Boola.pl jest poszukiwanie smaków wychodzących poza schematy oraz dbałość o najwyższą jakość produktów – bo jakość jest ważniejsza niż ilość.

NIE PRZEGAP OKAZJI

Oferta tygodnia

Obsługujemy

Z radością to powtarzamy