poznaj boola

Słodkości Boola tworzone są z naturalnych produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców. Codziennie pyszne i smaczne desery!

To wypieki tworzone z pasją, sercem i z pomysłem. Firma jest efektem doświadczenia Tomasza Nowak, który postanowił podzielić się z innymi swoją miłością do pieczenia.

Jako absolwent Technologii Żywności i Żywienia Człowieka posiada dużą wiedzę z zakresu przetwarzania i kontroli jakości żywności, doskonale zdaje sobie sprawę z wagi, jaką w procesie produkcji ogrywa odpowiedni dobór najwyższej jakości surowców.

Specjalnością Boola są zawsze świeże tarty na kruchych maślanych spodach, z nadzieniem przygotowanym z najlepszej jakości składników. Przykładem może być popisowy produkt marki – tarta z kremem na bazie mascarpone.

Boola.pl to nie tylko niepowtarzalne smaki – to również doskonałe miejsce spotkań. Zapraszamy do Naszej kawiarni na świeżym powietrzu, gdzie w wyjątkowej atmosferze oraz w towarzystwie pysznej kawy będziesz mógł doświadczyć chwili słodkiego zapomnienia. Miła i profesjonalna obsługa zadba o to, aby w pełni zaspokoić Twoje nawet najbardziej wysublimowane oczekiwania.
 
Słodkości wychodzące spod ręki Boola.pl tworzone są z naturalnych produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców i nie zawierają sztucznych barwników, aromatów ani ulepszaczy.
 
Ideą Boola.pl jest szukanie smaków wychodząc wciąż poza strefę komfortu oraz dbałość o najwyższą jakość produktów – bo jakość jest ważniejsza niż ilość.